ورکشاپ رایگان از مدلسازی تا رندر با بلندر

شما اینجا هستید : توت لاین > دوره ها > ورکشاپ رایگان از مدلسازی تا رندر با بلندر
...
زمان دوره آموزشی 2.5 ساعت
...
حجم دوره آموزشی 1.5 گیگابایت
...
سطح دوره آموزشی متوسط
ورکشاپ رایگان از مدلسازی تا رندر با بلندر

ورکشاپ رایگان از مدلسازی تا رندر با نرم افزار بلندر 

به این ورکشاپ آموزشی خیلی خوش اومدید.تو این ورکشاپ یک صحنه رو به صورت کامل از مرحله مدلسازی شروع میکنیم و در انتهای ورکشاپ رندر میکنیم. ورکشاپ در چهار بخش مدلسازی، آنرپینگ، شیدینگ و نورپردازی و رندر آماده شده و هر بخش هم در قالب چند پارت ضبط شده تا با پایین نگه داشتن تایم هر ویدیو همراهی با آموزش ساده تر باشه.

همینطور تمام فایل های استفاده شده در این ورکشاپ مثل تکسچرها، تصویر HDR که برای نورپردازی صحنه ازش استفاده میکنیم،افزونه های استفاده شده و تصاویر رفرنس که برای مدلسازی این مدل نیاز داریم در پوشه ای به نام Project files در فایلی که از وبسایت دانلود میکنید قرار گرفته. برای دانلود روی عبارت سبز رنگ " شرکت در ورکشاپ" کلیک کنید.

برای شرکت در این ورکشاپ باید با مقدمات نرم افزار بلندر آشنایی داشته باشید و پیشنهاد میکنم اگه دوره آموزش جامع و مقدماتی بلندر رو از وبسایت ندیدید حتما از بخش دوره های آموزشی این دوره آموزشی رو که در دو فصل منتشر شده ببینید. برای آشنایی بیشتر دموی این ورکشاپ آموزشی رو در ویدیوی زیر تماشا کنید.

 

حتما میدونید که ما تمرین های شما رو تو پیج اینستاگرام توت لاین استوری میکنیم و برای اینکه این تمرین ها همیشه در دسترس باشن هایلایتی رو به نام " تمرین" اضافه کردیم. برای ارسال رندرهاتون با آیدی Tutlinesupport@ در تلگرام در ارتباط باشید.

امیدوارم از این ورکشاپ آموزشی لذت ببرید. مثل همیشه منتظر شنیدن نظرات شما در پیج اینستاگرام توت لاین هستیم :)

قیمت دوره آموزشی رایگان شرکت در ورکشاپ آموزش