کنترل و ویرایش نور با Light Groups در بلندر

شما اینجا هستید : توت لاین > آموزش ها > کنترل و ویرایش نور با Light Groups در بلندر
...
زمان ویدیوی آموزشی 18 دقیقه
...
حجم ویدیوی آموزشی 204 مگابایت
...
سطح ویدیوی آموزشی مقدماتی
کنترل و ویرایش نور با Light Groups در بلندر

یکی از قابلیت هایی که مدت ها از طرف کاربران نرم افزار بلندر درخواست شده بود قابلیتی بود که این امکان رو بهمون بده که بتونیم بعد از اتمام پروسه رندر، به نورهایی که به صحنه اضافه کردیم تو محیط کامپوزیت دسترسی داشته باشیم و بتونیم ویرایششون کنیم. مثلا شدت نور، رنگ نور رو تغییر بدیم یا افکت خاصی رو تو محیط کامپوزیت فقط به بعضی از نورهای صحنه بتوینم اضافه کنیم. بالاخره این اتفاق افتاد و حالا تو نسخه آلفای بلندر 3.2 که از اینجا میتونید دانلود کنید به Light Groups دسترسی داریم. این قابلیت میتونه فوق العاده تو ادیت و ویرایش رندر و نور صحنه مفید باشه.

 

تو این ویدیو با هم نگاهی به این قابلیت جدید میندازیم و میبینیم چطور میتونیم ازش استفاده کنیم. برای تست قابلیت Light Groups من از خروجی ورکشاپ رایگان از مدلسازی تا رندر استفاده کردم که رندر نهایی این پروژه که با این قابلیت ادیت شده رو میتونید تو تصویر زیر ببینید.

حتما میدونید که ما تمرین های شما رو تو پیج اینستاگرام توت لاین استوری میکنیم و برای اینکه این تمرین ها همیشه در دسترس باشن هایلایتی رو به نام " تمرین" اضافه کردیم. برای ارسال رندرهاتون با آیدی Tutlinesupport@ در تلگرام در ارتباط باشید. 

مثل همیشه منتظر شنیدن نظرات شما در پیج اینستاگرام توت لاین هستیم :)

دانلود ویدیوی آموزشی رایگان دریافت آموزش